Par Mums

SIA “MJS Group” ir ģimenes uzņēmums ar 20 gadu pieredzi sabiedriskās ēdināšanas nozarē. Šo gadu laikā savu darbību esam izvērsuši gan Latvijas, gan Baltijas valstu teritorijā, kā arī apkalpojuši ārzemju delegācijas no dažādām Eiropas valstīm.

2008. gadā uzņēmums izveidoja zīmolu Cafeteria catering service.

Cafeteria catering service nodrošina pilna servisa ēdināšanas pakalpojumus – mazākas un lielākas privātās viesības, kafijas pauzes, korporatīvos pasākumus, kāzas u.c. Cafeteria catering service šo gadu laikā ir nodrošinājis un apkalpojis vairāk nekā tūkstoš pasākumus. Ikkatrā no pasākumiem esam nodrošinājuši individuālu pieeju klientu izvēlētā ēdiena sagatavošanai, pasniegšanai un apkalpošanai. Uzņēmuma pamatā ir veiksmīgs un nerimstošs komandas darbs.

Lai kāds būtu pasākuma lielums - maza kafijas pauze, kāzas, vai liels korporatīvais pasākums, mēs vienmēr cenšamies sniegt labāko servisu un priekšplānā esam izvirzījuši mūsu klientu intereses.

Mēs – Cafeteria catering service esam uzņēmums, kuru ik dienas vada neizsīkstoša iedvesma darboties aizrautīgi, radīt jaunas idejas, gūt jaunu pieredzi un sasniegt vēlamo mērķi, lai gūtu panākumus.